Grudkowata wysypka wypełniona wodnistym płynem na brodzie i w okolicy nosa

od około 2 tygodni na mojej brodzie i w okolicach nosa pojawiła mi się grudkowata wysypka wypełniona wodnistym płynem. Mam wrażenie że rozchodzi mi się na twarz. Jest to nie estetyczne i nie da rady tego ukryć.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do dermatologa. Na podstawie opisu nie można stwierdzić co jest przyczyną.

Pozdrawiam.