Grupki komórek nabłonka przewodowego, ogniskowo o zmniejszonej kohezji oraz pojedyncze komórki podścieliska

Proszę o interpretację wyników biopsji cieńkoiglowej piersi: Grupki komorek nabłonka przewodowego, ogniskowo o zmniejszonej kohezji oraz pojedyncze komórki podścieliska. Wskazana dalszą diagnostyka histopatologiczna

INTERPRETACJA: "WSKAZANA DALSZA DIAGNOSTYKA HISTOPATOLOGICZNA". Czy jest to mało zrozumiałe?!?! Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego!!! zż