Treść obrzękowa, płaty komórek nabłonka przewodowego i strzępy tkanki tłuszczowej podścieliska sutka

Mam 23 lata i wykonano u mnie biopsję cienkoigłową zmiany w piersi. Początkowo zmiana została wykryta na USG i lekarz stwierdził, że jest to gruczolako-włókniak. Przy kolejnym badaniu USG ( u innego lekarza) skierowano mnie na biopsję. Wynik badania: " Treść obrzękowa, płaty komórek nabłonka przewodowego i strzępy tkanki tłuszczowej podścieliska sutka. Komórek nowotworowych nie znaleziono." Serdecznie proszę o interpretację wyniku ( drugie zdanie jest oczywiste natomiast pierwsze już nie)

Witam , pierwsze zdanie potwierdza jedynie brak podejrzeń w kierunku nowotworu - bo o to chyba głównie chodzi w pytaniu! Szczegóły proszę omówić na spokojnie z lekarzem prowadzącym! z.żurawski