Kilka drobnych strzępków tkanki tłuszczowej oraz krew

witam. proszę o interpretację wyniku biopsji zmiany w piersi. opis: kilka drobnych strzępków tkanki tłuszczowej oraz krew. Komórek nabłonka przewodowego sutka nie stwierdza się.

Witam , trudno jest interpretować polskie słowa! Nie stwierdzono obecności nowotworu - bo o to chyba głównie chodzi w pytaniu! Dalsze badania zaplanuje lekarz prowadzący! z.żurawski