Strzępki tkanki tłuszczowej i masy białkowe

Witam odebralam dziś wynik biopsji rozpoznanie strzępki tkanki tłuszczowej i masy białkowe proszę o odpowiedz co oznacza ten wynik

witam,
niestety nie napisała Pani czego to była biopsja, ale generalnie powiedziałabym, że opis jest niedokładny i być może wymaga powtórzenia- jeśli pytanie jest nadal aktualne, proszę uzupełnić informację o to czego była biopsja, co było opisane w usg. pozdrawiam