Grzybica pochwy a współżycie bez zabezpieczenia

Witam . Mam 21 lat i straszny problem . Mam faceta normalnie uprawiamy seks bez zabezpieczenia co to jest nasza głupota ponieważ cierpie na bakterie pochwy < grzybica > .. Nie jednokrotnie spuścił sie we mnie , z początku miałam dziwne krwawienie chwilowe , a teraz wygląda na to , że mam miesiączke .. Czy to jest wogóle możliwe ? Uprawiamy seks prawie codziennie .. Prosze o pomoc :c

Renata GrzechociĹska

Czy możliwa jest miesiączka? Tak, jest możliwa, gdyż jest Pani kobietą. Jeśli staracie się o dziecko, proponowałabym najpierw wyleczyć infekcję u siebie oraz u Partnera, bo zapewne nadkażacie się wzajemnie a nie będzie to korzystne dla płodu.