Gulka w pochwie, bolesność podbrzusza, brak apetytu a torbiel jajnika

Witam mam pytanie.Obecnie jestem za granica i od jakiego czasu boli mnie podbrzusze .Ostatnio zauwarzylam jakas gulke w pochwie.Pojechalam do lekarza a on mi powiedzial ze to albo cysta albo gruczol.Obecnie nie mam apetytu i mam zaparcia w czwartle ide do ginekologa.chcialam sie dowiedziec czego mam sie spodziewac bo strasznie naprawde strasznie sie boje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.