Nudności i brak apetytu a bolesność podbrzusza

Witam. Od dwóch dni boli mnie podbrzusze, nie ustaje po środkach przeciwbólowych. Do tego ból jest znacznie mocniejszy przy ucisku po prawej stronie. Męczą mnie nudności i brak apetytu. Co mam robić?

Aleksander Ropielewski

Skontaktować się z lekarzem, objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest ich przyczyna, a co za tym idzie jakie wdrożyć leczenia.