Guz liściasty złośliwy a wyniki badań diagnostycznych

prosze o wytlumaczenie co oznaczaja dane receptory ER- PgR-,Ki67 20%kk,HER2-, p63- stwierdzono u mnie guza lisciastego zlosliwego wczesniej mialam wykrytego wlukniakogruczolaka mam przejsc zabieg masektomi prostej prosze mi powiedziec co dalej moze byc po masektomi jakie lev=czenie guz ma ok10 cm

Wsrod metod leczniczych obok mastektomii prostej mozna indywidualnie rozwazyc podskorna amputacje piersi z jednoczasowa rekonstrukcja implantem badz ekspanderem.
Oczywiscie, rozpoznanie ostateczne moze zmienic sie po zabiegu, kiedy zostanie zbadany caly guz. Stad moze okazac się, że będzie konieczne dalsze leczenie...

Dalsze postępowanie zależy od wielu czynników , których nie znam!!! Proszę szczegóły omówić z onkologiem prowadzącym!!! zż