Skupisko zaznaczonych przewodów mlekowych z gęstą treścią

prosze o wytlumaczenie wyniku usg piersi dodam na poczatak ze 6 miesiecy temu mialam usuwaneo guza z piersi ktory okazal sie guzem lisciastym zlosliwym przeszlam 25 naswietlan oto wynik kontrolny usg stan po bct pp skora pogrubiona do 6mm w okolicy obrzek i pasmowate zmiany wlokniste w ich obrebie kilka przestrzeniplynowych wlk do 16x4mm w piersi lewej skupsko podluznych obszarow hipoechogenicznychcalosc 21x7x11 skupisko zaznaczonych przewodow mlekowych z gesta trescia czy moze byc brodawczak

Taki opis nie sugeruje brodawczaka a zmiany po terapeutyczne. Tak może pierś wyglądać po radioterapii. Nie ma w tej chwili podejrzenia wznowy i dalej należy kontynuować obserwację.