Guz na dłoni i wynik badania USG

Witam, 1,5-2 lata temu syn zauważył na dłoni guz. Badanie USG: nerw pośrodkowy znacznie pogubiały na odcinku od kości grochowatej do jego podziału, gałęzie nerwu pogubiałe aż do poziomu stawów MCP. Pole przekroju nerwu na poziomie kanału nadgarstka do 120mm2,struktura nerwu zachowana ale pęczki nerwu jak i zrąb pogrubiałe;zrąb jest o wyraźnie podwyższonej echogeniczności. Cech wysięku /przyrostu w obrębie stawów nie widać. Zarysy kostne gładkie. Wysięku w pochewkach ścięgien nie stwierdzono

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza neurochirurga,po badaniu bedzie mozna coś wiećej powiedzieć.