Guz na płucu niewiadomego pochodzenia i planowana operacja a możliwość wykonania tatuażu

W sierpniu mam operacje Wykryto u mnie guza na plucu niewiadomego pochodzenia Pomimo tego chcialam w dniu 07 lipca zrobic sobie tatuaz na 30 urodziny planowany juz od dosyc dawna Czy powinnam zrezygnowac z marzenia i przelozyc go na pozniej po operacji?

Witam. Po miesiącu tatuaż zapewne zagoi się. Jeśli nie będzie znajdował się w linii cięcia to nie powinno to przeszkodzić w spełnieniu marzenia.