Guz powyżej jabłka Adama u 35-latka

witam serdecznie !mam 36lat i jestem meszczyzna,mam nad jablkiem adama czyli na krtani 0.5cm guza czy to moze byc cos powarznego czy poprostu jakis kaszak,z gory dziekuje za odpowiec

Nie podejmuję się odpowiadać na pytania zadawane na zasadzie leczenia przez internet , albowiem -takowe nie istnieje!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!! zż