Jak rozumieć ten MR głowy 33-latka?

Witam. Jestem 32 - letnim mezczyzną. Rezonas magnetyczny wykazał torbiel pajęczynówki dołu środkowego lewej czaszkio wymiarach 3cm x 2 cm x 1.5 cm . Objawy które skłoniły mnie do wykonania rezonansu bole glowy, barku, szyi okazjonalnie promieniujące do lewego ramienia. Także okazjonalne nudnosci i napady lęku. Dodam że mieszkam na stałe w UK i lekarz pierwszego kontaktu zlekceważył moje objawy, dlatego wykonałem rezonans prywatnie.W raporcie radiologicznym napisane jest że moje objawy prawdopodobnie nie są związane z obecnością cysty oraz żeby nie podejmować żadnych działań w celu monitorowania zmiany.Chcialbym także zapytać czy bezpieczne jest prowadzenie samochodu? Bardzo serdecznie proszę o opinię nerologa jeśli jest to możliwe?Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje gdyż bardzo mało informacji jest dostępnych w sieci na temat tej przypadłości.

Opis MRI : " Rezonas magnetyczny wykazał torbiel pajęczynówki dołu środkowego lewej czaszkio wymiarach 3cm x 2 cm x 1.5 cm . ; " niewielka torbiel pajęczynówki - Wrodzona zmiana, zwykle nie wymaga żadnej interwencji Zgłaszane objawy : bole głowy, barku, szyi ; okazjonalnie promieniujące do lewego ramienia. Także okazjonalne nudnosci i napady lęku. Efekt zmęczenia, przeciązenia, napiecia ? Zwykle torbiele wrodzone... WAŻNY PACJENT; BADANIE; WYNIKI! WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam; Zapraszam ; Może telekonsultacja ? dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ; specjalista neurolog, migrenolog ;