Co oznacza opis MR głowy u 22-latka?

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretację wyniku z rezonansu magnetycznego głowy z kontrastem. Do neurologa zgłosiłem się z mocnymi bólami głowy z tyłu i na czubku, miewam nagle zawroty głowy bez utraty przytomności. Torbiel pajęczynówki miałem już zdiagnozowanego w 2017 r. Widzę że od tego czasu jeden rozmiar wzrósł o 2mm. Bardziej niepokoi mnie to drugie o czym pisze poniżej. Czasem mam też tak (nie mówiłem o tym jeszcze lekarzowi, bo zdarzyło się kilka razy i dawno temu), że ścierpła mi lewa reka (uczucie mrowienia), czasem przeskoczył mi obraz (oczy, jakoś tak w bok), czasem gdy ubierałem buty na siedząco to drżała mi lewa noga jak przy padaczce, ale jak ją docisłem do podłogi to się uspokoiła. Te rzeczy zawsze występowały osobno, nigdy razem, ostatnio gdzieś z 3 miesiące temu. Najczęściej z nich występują zawroty głowy i bóle głowy. Leczę się też kardiologicznie (biorę propranolol 5) Badanie wykonano w sekwencjach T1, T2 Flair oraz DWI, Swan w płaszczyznach poprzecznych i strzałkowych. Wykonano też skan T1 Bravo po kontraście poprzecznie oraz SE/T1 w płaszczyźnie czołowej po kontraście. Grubość warstw badania to 5mm, 3mm i 1,2 mm. Dane ze skierowania: G44 W badaniu uwidoczniono w lewym dole środkowym czaszki torbiel pajęczynówki przy biegunie przednim lewego płata skroniowego. Wymiar przednio-tylny torbieli wynosi 34 mm, szerokość 42mm, a wysokość w największym wymiarze wynosi 42mm. Róg przedni lewego płata skroniowego jest modelowany. W badaniu nie wykazano efektów obrzękowych na skutek ucisku ze strony torbieli. Całość obrazu wskazuje na stan przewlekły i adaptacyjne ułożenie płata skroniowego z niewielkim przemieszczeniem rogu skroniowego lewej komory bocznej. Poza tym w badaniu uwidoczniono w środkach pół owalnych obu półkul na poziomie Górnokomorowym drobne zmiany sygnału o charakterze degeneracyjnym z demielinizacją. Nieco wyraźniejsze są ogniska w obrębie szczypiec większych nad rogami tylnymi komór bocznych w obrębie płatów ciemieniowych. Nie stwierdza się w badaniu patologicznego wzmocnienia po kontraście. Obraz koła tętniczego jest prawidłowy. Nerwy wzrokowe oraz przysadka mózgowa są prawidłowe. Kąty mostowo móżdżkowe bez zmian. Zbiornik wielki mózgu ma zachowaną rezerwę objętościową. Struktury tylnej jamy czaszki tj. móżdżek, robak móżdżku a także pień mózgu są prawidłowe. Wnioski: Torbiel pajęczynówki oraz niewielkie zaburzenia sygnału o charakterze diemielinizacyjnym w środkach półowalnych i nad rogami tylnymi komór bocznych - płaty ciemieniowe. Mam 22 lata. Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

OPIS MRI GŁOWY do interpretacji klinicznej; obrazy CD; Jaki stan ogóBóle głowy ; inne przejściowe objawy do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam