Guz środkowej części odbytnicy

Witam, guz środk. częsci odbytnicy, nie naciekajacy otaczajacych struktur,wykonano niską resekcję odbytnicy.Rozpoz histop.adenocarcinoma tubulare G1,pT1.Ogniska raka występują w obrębie struktur gruczolaka cewko-kosmk. z dysplazją małego i ogniskowo dużego stopnia.Nowotwór nacieka błonę śluzową o podśluzową jelita.Nie stwierdza się inwazji naczyń krwionośnych.Margines radialny4cm linie odcięcia jelita i pierscienie ze staplera ,bez nacieku raka,5 węzłów w stanie pobudzenia odczynowe (0/5)-pNO

To dobrze rokujący wynik, jednak nie natrafiłem czytając na pytanie. Czy interpretacja była celem napisania tego postu?