Guz w przysadce a planowanie ciąży
pyt do endrokrynologa-neurologa moja córka ma gózka w przysadce czy bedzie mogła kiedys zajsc w ciąże?jest to bardzo dziwne bo poziom prolaktyny ma w normie a rezonans wykazał [pare lat temu guzka była na lekach po latach znikł i dzis odebrała wynik z rezonansu i znów jest-od 2lat jest bez leków brała wczesniej bromergon.dlaczego wyniki z krw są dobre a rezonans wykazuje guzka?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Może być tak iż guzek przestał wydzielać hormony. Proponuję udać się do lekarza endokrynologa. Sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych.