Guzek okolicy najądrza u 20-latka
witam, wyczulem maly guzek wielkosci okolo 2 mm na samym łączeniu jądra z najądrzem, jest twardy, gdy go nacisne to boli, odczuwam pewien dyskomfort szczegolnie po kąpieli, wczesniej stwerdzono u mnie malej wielkosci torbiel wlosowa(nie usuwałem, tak zalecil specjalista na usg) chcialbym sie dowiedziec co to moze byc i czy w tym miejscu mozliwe sa zmiany nowotworowe

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zmiany nowotworowe możłiwe sa wszędzie. Bez przeprowadzenia badania, oraz najpeniwej wykonania USG moszny trudno jest mi powiedzieć czym moze być opisywana zmiana. Proponuję kontakt z urologiem.