Guzek po usunięciu pępka

Witam! mam problem z pępkiem jestem po jego wycięciu i w środku skóra zrobiła się twarda i bardzo bolesna oraz tworzą mi się różne guzki :/ Czym to może być spowodowane ?? :(

Niestety z Pana opisu trudno zorientować się jakie właściwie ma Pan dolegliwości. Nie wiadomo co ma Pan na myśli pisząc o wycięciu pępka, właściwie nigdy nie wykonuje się takiego zabiegu. Sądzę, że powinien Pan osobiście zasięgnąć porady chirurga.

Prof. dr hab. JarosĹaw Leszczyszyn

Szanowny Panie - dwie możliwości; 1. Bliznowiec, 2. Ropień, lub naciek zapalny.
Namawiam na wizytę u chirurga.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, Kraków
Specjalista chirurg, onkolog, gastrolog