Guzek tarczycy w badaniu USG a jego brak w rezonansie magnetycznym
Na badaniu usg wykryto u mnie guzek na lewej stronie tarczycy o wielkosci 10mm. Takie usg powtarzalam u 2 innych lekarzy i wybik taki sam.Zrobilam takze rezonans magnetyczny i wyszlo mi ,ze jestem zdrowa i nie mam zadnego guza wszystko jest dobrze. Dlaczego az takia roznica w wynikach? W co mam wierzyc?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Nie mając możliwości przeanalizowania badań nie można określić który wynik badania jest wiarygodny. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.