Guzek w miejscu blizny po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego

panie doktorze, mam problem poniewaz kilka lat temu mialam zabieg usuniecia wyrostka robaczkowego... a od 2 lat przy bliznie wyczulam guzka, ktory czesto zaczyna mnie bolec- kłuć... Co to moze byc? cos groznego?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - zwyklesą to bliznowce czyli przerost tkanki łącznej blizny, lub odczyn wokół niewchłoniętego szwu podskórnego. Nie sa to sytuacje groźne. W kazdej chwili można to usunać w miejscowym znieczuleniu - jeżeli to Pani przeszkadza czy tez boli.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg Kraków.

A jak sobie Pani wyobraża moja odpowiedź bez zbadania Pani??? NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę udać się do chirurga , zż