Bóle brzucha w okolicy blizny po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam. 10.12.2015r miałam usunięty wyrostek robaczkowy metoda klasyczna, wszystko było wporzadku po operacji do teraz. Bóle brzucha w miejscu blizny nasilają się oraz występują wymioty.Dodam ze w miejscy blizny wyczuwam nadal zgrubienia. Czy to jest skutek powikłań po operacji? z góry dziękuję za odpowiedź. Emilia

Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Takie dolegliwości, wyczuwalne zgrubienie mogą sugerować przepuklinę w bliźnie dlatego trzeba, aby Panią bezpośrednio zbadał chirurg.