Guzek w obrębie wargi sromowej a możliwe dolegliwości

Witam. Dwa dni temu w okolicy pachwiny a wargi sromowej wyczułam mały guzek wielkości ziarnka grochu . Nie boli, nie jest za bardzo widoczny. Zmartwiło mnie to , tym bardziej, że od 2 tyg staramy się z mężem o dziecko. Cierpię na zespół policystycznych jajników i od 16 do 25 dnia cyklu przyjmuje regularnie luteinę. Teraz jestem w 24 dniu. 2 tyg temu byłam badana u ginekologa i wtedy wszystko było ok. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to może być coś poważnego, albo mieć związek z ciążą?

Aleksander Ropielewski

Nie wydaje się to być zmiana niepokojąca ani związana z ciążą, jednak bez możłiwości oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.