Guzek w prawym policzku

Zauwazylam guzek w prawym policzku, ktorego nie widac, wyczuwam Tylko jak go dotykam palcami, rusza sie . Mieszkam w Uk bylam u lekarza w przechodni, ktory stwierdzil, Ze to nic groznego, grudka. Ale kazal obserwowac. Od wczoraj jest wieksza I przy nacisku boli. Czy to cos powaznego? Po swietach wybieram Sie z wizyta ponownie

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko określić powagę nie widząc/nie badając zmiany. Jeżeli zmiana się powiększa konieczna jest wizyta u lekarza. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.