Guzy w piersi po uderzeniu

Witam około 3 tyg temu córka przychodząc do mnie w nocy bardzo mocno wbiła swoje kolano w moja prawą piers . od tego czasu pierś mnie boli i są na niej dość dwa duże guzy i pierś jest lekko zniekształcona.Mam tez miesieczne niemowle ktore karmie piersią ono chetnie ssie z tej piersi a gdy je karmie nie czuję silnego bólu.Wizyte u ginekologa ma za tydzien .Jakie mogę być konsekwencje takiego uderzenia?

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to krwiak lub stłuczenie. Proszę o tym powiedzieć lekarzowi za tydzień. Nie ma potrzeby przyspieszania wizyty.

Pozdrawiam.