Haluksy na stopach u 26-latki

Witam mam 26 lat na oby dwóch stopach mam haluksy ale na prawej zrobił się lekko opuchniety i cały czas boli i chciałam spytać czy w takim przypadku jest możliwość przeprowadzenia operacji ale na nfz? Ponieważ nie stać mnie żeby prywatnie. Jakie wymogi trzeba spełniać żeby się zakfalifikowac na operację na nfz? Z góry bardzo dziękuję

Szanowna Pani,
Aby otrzymać kwalifikację do zabiegu musi Pani udać się na konsultację do specjalisty ortopedy, który Panią zbada i podejmie ostateczną decyzję.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu