Hemoroidy, ból i pieczenie po porodzie

Witam od porodu mam hemoroidy towazyszy im bol pieczenie niewielkie rzadkie krwawienie w jaki sposób moge sobie z nimi poradzic

Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Nie odpowiem Pani konkretnie na to pytanie bez badania. Są różne stopnie nasilenia hemoroidów i w zależności od ich nasilenia i zasięgu preferuje się różne sposoby leczenia od zachowawczego (miejscowo maści, czopki, doustne środki) do operacyjnego. Tak na prawdę najlepszą skuteczność mają preparaty dostępne wyłącznie na receptę.