Hemoroidy po naturalnym porodzie

Witam. Jestem 10 dzien po porodzie naturalnym i zauwazylam w okolicy odbytu malenkie dwie kuleczki na zewnatrz czy to hemoroidy? zauwazylam ze przez noc na bieliznie pojawila sie plamka krwi. Jak sobie z tym poradzic? Jestem mamą karmiącą. Pozdrawiam. Patrycja.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Tak mogą to być hemoroidy. niestety nie ma odpowiednich badań oceniających ryzyko przenikania do mleka matki leków, które są dostępne w aptekach do stosowania w tym schorzeniu, dlatego przyjmowanie takich leków należy skonsultować ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam