Hipoechogeniczna struktura w górnej części śledziony a konieczność operacji

Co znaczy:w górnej części śledziony podtorebkowo hipoehogeniczna struktura śr 20x22 mm,na jej pobrzeżu naczynie zaopatrujące.Jak to się leczy,czy jest konoieczna operacja? :

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie fragmentu opisu badania nie jest możliwe określenie konieczności operacji. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.