Ból w udzie podczas ćwiczeń po rekonstrukcji więzadła krzyżowego ACL

Witam. Jestem po rekonstrukcji ACL, dzisiaj po ćwiczeniach i chłodzeniu siedziałem i podnosiłem kolano do góry i w pewnym momencie poczułem straszny ból w udzie i jakby mi w nim strzyknęło. Więzadło do przeszczepu miałem brane ze ścięgna mięsnia czworogłowego. Czy jest możliwość, że podczas tego ruchu i tego strzyknięcia w udzie przeszczep mógł się naciągnąc/naderwać albo śruby biowchłanialne mogły się obluzować?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie czy doszło do uszkodzenia struktur w obrębie uda czy stawu kolanowego. Konieczne jest zbadanie. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.