W kanałach znaczne podwyższenie sygnału więzadła

Wynik rezonansu magnetycznego 12 miesięcy po rekonstrukcji ACL Witam 12 miesięcy temu miałem rekonstrukcje ACL(jewel acl) MM . Ciągle boli mnie kolano , bolało w czasie rehabilitacji i zawsze było opuchnięte lekko. Wynik rezonansu 12 miesięcy po zabiegu : -Acl stan po rekonstrukcji , ciągłość zachowana, w kanałach znaczne podwyższenie sygnału więzadła (nie można wykluczyć uszkodzenia) reszta wszystko ok jedynie zwiększona ilość płynu. Kolano boli mnie cały czas i zbiera się płyn.

Szanowny Pani,
Jeżeli po takim czasie kolano nadal boli, jego funkcja jest ograniczona, a rezonans magnetyczny wykazuję możliwości uszkodzenia przeszczepu uważam, iź wymaga Pan artroskopowej oceny stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu