Wynik RTG kolana po rekonstrukcji ACL

Opis rezonansu mahgentycznego po rekonstrukcji acl. Prosiłbym czy udac sie do ortopedy czy nie? Stan po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, jego ciągłość zachowana z obrzękiem w odcinku dolnym, zmianami bliznowatymi wokół przyczepu piszczelowego - najpewniej częściowe uszkodzenie.

Witam,
Rozumiem ze rekonstrukcja była jakis czas temu, a aktualnie przeszedł Pan jakis uraz kolana.
Jezeli opis rezonansu koreluje z objawami czyli występuje ból i niestabilność będzie Pan wymagał artroskopii stawu kolanowego aby ocenić ACL i zaopatrzyć jego częściowe uszkodzenie.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu