Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rekonstrukcja węzadła krzyżowego przedniego

RM-Kolano rok po rek. ACL Stan po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Zrekonstruowane więzadło z obrzekiem, o zatartych obrysach,krętym przebiegu-cechy częsciowego uszkodzenia-naderwania?Więzadło krzyżowe tylne w normie.Więzadła poboczne o zachowanej ciągłosci. W rogu tylnym łakotki przyśrodkowej nieco nieregularne ognisko uszkodzenia horyzontalnego. Rzepka przyparta do kłykcia bocznego kości udowej. Niewielka ilość płynu w zachyłku nadrzepkowym 4-5mm grubości.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Opis badania wskazuje, że po rekonstrukcji doznała Pani kolejnego urazu kolana, które być może uszkodziło ponownie więzadło krzyżowe przednie kolana. Przyparta rzepka może powodować ból w stawie.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy