Hipoglikemia reaktywna a wynik morfologii krwi

Witam,wykonałam badanie pobranie krwi z ręcznym rozmazem i wyszło następującą: EOS% 7,2 % ,GRANULOCYTY kwasochłonne 7% (powyżej normy) ,stwierdzono u Mnie w lutym po pobycie w szpitalu hipoglikemię reaktywną , w czerwcu miałam anemię teraz jej się nie stwierdza. Limfocyty 40%,neutrofile segmentowane 46%,HGB 13,7 g/dl,neu% 47,9,LYM% 39,3,mono% 4,6%,HCT%39,0,rdw% 11,1,mpv 6,93%, BASO% 1,0,neu% 47,9 , MCH 30,9 pg, MCHC 35 g/dl. proszę o interpretację wyniku. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Co do eozynofili to konieczne jest poznanie wartości bezwzględnej. Co do reszty wyników konieczne jest poznanie norm danego laboratorium w którym były oznaczane