Hypoechogeniczna zmiana w wyniku USG piersi

witam mam 37 lat i dwoje dzieci. Wczoraj robiłam bopsję z piersi. W USG i sonomammogrofii wyszłona godz 8/4cm o/b hypoechogeniczna zmiana 7x4mm odpowiadająca torbieli z echogenna treścią lub FA. Podczas biopsji w strzykawce nie pojawił się płyn tylko gesta substancja jak tłuszcz. Oczym to może świadczyc.

Witam,
Nie zawsze w biopsji udaje się pobrać dokładnie ten materiał, o który nam chodziło. Podejrzewam, że zamiast zawartości torbieli pobrany był normalny zrąb sutka, mający w swoim utkaniu komponentę tłuszczową. Decyzja odnośnie dalszego postępowania należy do lekarza prowadzącego.