Ile czasu musi upłynąć, aby organizm pozbył się substancji psychotropowych?

Witam, Przyjmowałam leki psychotropowe od ponad roku (łównie Rispolept, ale i Fevarin) i teraz planuję ich stopniowe odstawienie, ponieważ zamierzam założyć rodzinę (ciąża). Moje pytanie brzmi: ile czasu musi upłynąć, aby organizm pozbył się substancji psychotropowych tak, aby nie zaszkodzić płodowi. Inaczej mówiąc kiedy bezpiecznie można zajść w ciążę po tych lekach?

Piotr Pilarski

Po około tygodniu od odstawienia leki te są usunięte z organizmu.

Pozdrawiam.