Ile mam czekać i kiedy dostanę miesiączkę po poronieniu?

Witam, Dzisiaj mija 41 dni od poronienia samoistnego.Bylam u ginekologa 2 tygodnie temu i mowil ze jest wszystko wporzadku.Tylko ze mnie pobolewa z lewej strony i nie mam do tej pory miesiaczki i nie wiem co mam robic.Ile jeszcze mam czekac az dostane miesiaczke?Miesiaczki mialam co 32-33 dni.Prosze o porade,z gory dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się ponownie do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć