Ile czasu po zastosowaniu krążka trzeba czekać na miesiączkę?

Witam, Od 4 lat stosowalam antykoncepcje i pod koniec wrzesnia odstawilam(nuvaring). Ostatnia miesiaczke mialam po ostatnim krazku. Ile mam czekac az pojawi sie miesiaczka? Po jakim czasie bedzie to niepokojace?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli nadal nie wystąpiło krwawienie miesiączkowe konieczna wizyta u ginekologa.