Ile mogę teraz dźwigać po poronieniu w 20. tygodniu ciąży?

Witam, Jestem 8 tygodni po poronieniu w 20tc, ciaza bliźniacza. Zakończyło się ono cesarskim cięciem. Ile mogę teraz dźwigać? Musze wrócić do pracy, a na skierowaniu na badania wstępne mam wpisane dzwiganie do 10 kg.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i określenie stopnia gojenia ran i ew dalsze zalecenia odnośnie pracy.