Szanse na ciążę po 4 poronieniach oraz 3 donoszonych ciążach u 41-latki

Witam serdecznie. Mam 41 lat i jestem po 4 poronieniach oraz po 3 donoszonych ciążach. Jedna zakończyła się cięciem cesarskim a dwie odbyły się naturalnie.Chcę jeszcze mieć dzidziusia ale nie wiem czy w moim wieku to jeszcze możliwe? Jeśli tak to co mogę zażywać aby zajść w ciążę oraz aby ją z powodzeniem donosić do końca. Dodam iż bardzo mi zależy aby pojawił się jeszcze u mnie maluszek. Proszę o dobrą radę. Pozdrawiam. Aneta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Szanse na ewentualną ciążę oraz szanse jej donoszenia powinien ocenić specjalista ginekolog podczas bezpośredniego badania.