Ile powinna wynosić temperatura przed miesiączką?

witam jaka powinna byc temp przed okresem? czy jest rowniez podwyzszona jak w ciazy? dodam ze w tym miesiacu nie pekl mi pecherzyk graffa, na 3 dni przed okresem byl o srednicy 2cm i lekarz powiedzial ze powinien peknac ale poki co nawet sie na to nie zanosilo, dodam ze okres spoznia mi sie 6 dzien...

Piotr Pilarski

Tak, jest na poziomie podobnym jak w ciąży. Możliwe, że aktualnie miała Pani cykl bezowulacyjny.

Pozdrawiam.