Ile trwa pierwszy okres po porodzie?

Ile trwa pierwszy okres po porodzie? 24.07 urodzilam silami natury zdrowe dziecko. Porod wywolywany. Nie karmie piersia od miesiaca. Okres dostalam 11 dni temu. Wciąż jest bardzo obfity wrecz bywaja male skrzepy krwi, troche bola mnie jajniki. Krew jesst żywo czerwona i wedlug mnie dziwnie pachnie przed okresem mialam infekcje grzybicza na która dostalam clotrimazol w globulkach i masci. Czy to normalne by tyle trwal okres?

Lek. Michał Lenard

Przy tak przedłużającym się krwawieniu miesiączkowym sugeruję skonsultować się z ginekologiem, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!