Infekcja cewki moczowej czy zakażenie bakteryjne?

Witam:-)
Jestem w 38 tyg ciąży, od jakiegoś czasu na bieliźnie po oddaniu moczu pojawia się biały śluz z cewki moczowej, jest to nieduża ilość. Niedawno byłam u lekarza i miałam badany mocz, ale nic niepokojącego nie wykryto.
Dodam, że 2 miesiące temu doszło u mnie do infekcji cewki moczowej, ale teraz nie mam żadnych objawów, które mogłyby wskazywać na ponowną infekcję, czuję się bardzo dobrze:-)
Dziękuję.

Dzień dobry!

Biały śluz po oddaniu moczu może wypływać nie z cewki moczowej tylko z pochwy, co czasami bywa mylące.

Jeśli nie ma Pani dolegliwości przy oddawaniu moczu i badanie jest bez zmian, to można wykluczyć infekcję dróg moczowych.

Z poważaniem