Problem z pochwą czy cewką moczową?

Dzień dobry.
Jestem w 37 tygodniu ciąży, od pewnego czasu mam niewielką białawą wodnistą wydzielinę z cewki moczowej, przeważnie mam ją po oddaniu moczu. 1.5 tyg temu miałam badany mocz ale nic nie wykryto. Jednak czytając artykuły na ten temat w internecie zaczęłam się bać czy to normalne?
Dodam, że nie mam żadnych innych dolegliwości związanych zapaleniem cewki moczowej.
Dziękuje.

Dzień dobry!

A czy przypadkiem owa wydzielina nie jest z pochwy. Pod koniec siusiania zdąży spłynąć z pochwy i ma Pani wrażenie jak by był to mocz.
Jeśli wynik badania moczu jest prawidłowy to wszystko jest w porządku.

Z poważaniem