Infekcja intymna a zakażenie partnera

Dzień dobry, W ostatnim badaniu cytologicznym wyszło mi, że mam niezidentyfikowana infekcje bakteryjna,,grzyb czy cos takiego myko cos tam:), od 4 dni biore odustne tabletki oraz dopochwowe. Nie współżyje ale mam pytani czy chłopak równiez powinien udac sie do lekarza?Jesli ja sie wylecze z infekcji to czy przy nastepnym stosunku chlopak nie zarazi mnie tym z czego sie wylecze????

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli zakażona jest Pani choroba przenoszona drogą płciową wskazane jest badanie partnera. Pozdrawiam.