Inne powody plamienia zamiast miesiączki

moje cykle są 32 dniowe ostatnio mialam 39 dniowy, stosunek bez wytrysku mialam w 34dc (teoretycznie nie płodny) jest już 47dc a ja nie mam okresu tylko mialam bardzo małe brązowe plamienie, czy możliwa jest ciąza skoro bylo to w dzien przed spodziewana miesiaczką i jaki moze byc inny powod plamienia zamiast miesiaczki? testy negatywne w 9 i 11 dniu po stosunku

Test ciązowy z moczu wiarygodny jest po 14 dniach od stosunku, test z krwi - po 10.
Proponuję wizytę u ginekologa