Inseminacja domaciczna i wynik BHCG

Dzień dobry. Miałam wykonywaną inseminację domaciczną. 14 dni po zabiegu wynik BHCG- 0,3. Ponieważ spóźniała mi się miesiączka wykonałam następny test 19 dni po zabiegu. Wynik - <0,1. Czy może to oznaczać, że do zapłodnienia doszło ale zarodek obumarł?

Elżbieta Rhone

Witam,
u nieciężarnych kobiet poziom beta HCG nie musi wynosić zera, wynik poniżej 5mjm/ml świadczy o braku ciąży.