Interakcje leku Persen z wynikiem bhcg

Czy Persen -suplement diety z naturalnej kompozycji ziół stosowanych w przypadku trudności ze snem może mieć wpływ na wynik badania beta hcg z krwi ? czy może obniżyć wynik do poziomu 0.10 ? czy przez jego stosowanie hormon może nie zostać wykryty?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosowanie preparatu Persen nie wpływa na wiarygodność wyniku badania poziomu betaHCG we krwi.