Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

INTERPRETACJA BADAŃ KRWI

WITAM. JESTEM BARDZO ZANIEPOKOJONA WYNIKIEM MID%. O CZYM TO MOŻE ŚWIADCZYĆ? WBC 4,4, LYMPH 1,5, MID 0,5, GRAN 2,4, LYMPH% 33,8, MID% 11,8 (3,0-11,0), GRAN% 54,4, HGB 13,7, RBC 4,68, HCT 41.5, MCV 88,8, MCH 29,2, MCHC 33,0, RDW-CV 14,0, RDW-SD 45. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ. MAM 34 LATA I JESTEM KOBIETĄ.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Skrótem MID oznacza się średnie i duże leukocyty, m.in. eozynofile, bazofile, monocyty, blasty i in. Podwyższenie ich odsetka nie jest w Pani przypadku znaczne, a co ważniejsze liczba bezwzględna jest prawidłowa.

Niestety zbiorcze ujęcie tych komórek uniemożliwia dokładną ocenę poszczególnych frakcji. W przyszłości warto wykonywać ręczny rozmaz krwi, który jest dużo dokładniejszy oraz wyróżnia poszczególne rodzaje komórek.

Pozstałe wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy