Interpretacja wyników badań dziecka

Witam. Proszę o interpretację wyników badań mojej 17-miesięcznej córeczki. WBC 10,1, RBC 4,18, HGB 12,6, HCT 35,9, MCV 86, MCHC 35,1, MCH 30,1, RDW 13,3 PLT 236, PDW 14,2, MPV 8,.4, GRAN 3,3 GRAN 31,3 %, LYMPH 6,2, LYMPH 6,6%, MONO 06, MONO 6.1.
ponad rok temu

Witam!

Zacznę od omówienia rozmazu krwi. Oceniwszy stężenie poszczególnych frakcji krwinek białych wyrażone w liczbach bezwzglednych, które są prawidłowe, wnoszę iż nastąpiła pomyłka w zakresie odsetka limfocytów - tzn. wynosi on 66%, a nie 6,6%, jak napisano w pytaniu. Jeśli moja sugestia jest zgodna ze stanem faktycznym, odsetek jest prawidłowy, jeśli nie - znacznie obniżony. Jednak wnioskując z wartości bezwzględnych, wydaje się, że inaczej być nie może.

Pozstałe wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam